judo SKP
Klub Výsledky

Výsledky akcí



29.02.2020: ČP Ostrava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bortel OndřejDorost15-50
Kapsia StanislavDorost16-50
Pěnkava PetrMladší žáci12-251
Žídek AdamDorost15-50
Kubíčková KarolínaJunioři191.1403
Gregušová SimonaJunioři192.250
Menšík OndřejStarší žáci142.1304
Rusňák AdamMladší žáci112.1505
Kalenská BarboraDorost163.1154
Kubíček LuděkJunioři183.1154
Kubíčková EliškaDorost175.954
Ramík VojtěchStarší žáci135.552
Ramíková AndreaMladší žáci115.552
Bortel VojtěchMladší žáci127.502
Kočí IvetaDorost167.100
Davídková AdélaStarší žáci139.251
Majdlochová NatálieDorost159.50
Danková AmálieMladší žáci1212.50
Franek EduardMladší žáci1212.251
Jančíková MonikaMladší žáci1112.251
Jurečková VendulaDorost1512.50
Kapsia VáclavDorost1612.251
Kisza KamilJunioři1912.50
Kohut OliverMladší žáci1112.251
Možíšová BarboraDorost1512.50
Pavlas TomášJunioři1812.50
Pollák JanStarší žáci1312.653
Tragan OliverMladší žáci1112.251
Žálková MagdalénaStarší žáci1412.50

29.02.2020: ČP Ostrava opakovaný start

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraDorost162.902

24.02.2020: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančík RomanDospělí44-00
Janošík RaulBenjamínci10-00
Kudriovská ZuzanaBenjamínci9-00
Kunc MartinBenjamínci7-00
Lajgotová AdélaBenjamínci8-00
Veverka TomášBenjamínci7-00
Wczelka ŠtěpánBenjamínci9-00
Zajacová NicolBenjamínci9-00

23.02.2020: Camp Raškovice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Baran MatyášBenjamínci9-200
Bártková JolanaMladší žáci11-200
Danková AmálieMladší žáci12-200
Davídková AdélaStarší žáci13-200
Dobešová LucieBenjamínci10-200
Franek EduardMladší žáci12-200
Franek RobinStarší žáci13-200
Gregušová SimonaJunioři19-200
Honěk JanBenjamínci9-200
Hoňková SáraMladší žáci11-200
Hrtoňova TerezaBenjamínci10-200
Ivančevič NikolinaBenjamínci9-200
Jančíková MonikaMladší žáci11-200
Jež MartinBenjamínci10-200
Kalenská BarboraDorost16-200
Kapsia StanislavDorost16-200
Kapsia VáclavDorost16-200
Karkoška OndřejMladší žáci12-200
Karkošková LadaBenjamínci10-200
Kisza KamilJunioři19-200
Klepáč VáclavMladší žáci12-200
Kochová KateřinaMladší žáci11-200
Kočí IvetaDorost16-200
Kohut OliverMladší žáci11-200
Kohut RichardBenjamínci8-200
Křivá KarolínaBenjamínci9-200
Kubíček AntonínBenjamínci10-200
Kubíček LuděkJunioři18-200
Kubíčková EliškaDorost17-200
Kubíčková KarolínaJunioři19-200
Kunc MartinBenjamínci7-200
Lajgot DavidBenjamínci6-200
Lajgotová AdélaBenjamínci8-200
Matzner PavelMladší žáci11-200
Menšík OndřejStarší žáci14-200
Ochman AntonínMladší žáci11-200
Ochman KryštofBenjamínci9-200
Pěnkava PetrMladší žáci12-200
Pištěk JanBenjamínci9-200
Ramík VojtěchStarší žáci13-200
Ramíková AndreaMladší žáci11-200
Rangel JanBenjamínci10-200
Řezníček ŠimonBenjamínci10-200
Řezníčková EmaBenjamínci-200
Ruprecht MatějBenjamínci10-200
Ruprechtová IzabelaBenjamínci8-200
Sosnar VojtěchBenjamínci8-200
Strachotta PetrBenjamínci9-200
Tragan OliverMladší žáci11-200
Typovská AnetaStarší žáci14-200
Typovská JuditaMladší žáci11-200
Typovský KryštofBenjamínci7-200
Vala AlexBenjamínci7-200
Weissman LukášMladší žáci12-200
Žálková MagdalénaStarší žáci14-200
Žídek AdamDorost15-200

23.02.2020: Camp Raškovice asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jež MartinBenjamínci10-100
Kochová KateřinaMladší žáci11-100
Lekki OliverBenjamínci9-100
Ruprecht MatějBenjamínci10-100
Ruprechtová IzabelaBenjamínci8-100

23.02.2020: RVŽ trénink

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaStarší žáci13-50
Jančíková MonikaMladší žáci11-50
Klepáč VáclavMladší žáci12-50
Menšík OndřejStarší žáci14-50
Pollák JanStarší žáci13-50
Ramík VojtěchStarší žáci13-50
Ramíková AndreaMladší žáci11-50
Rusňák AdamMladší žáci11-50

15.02.2020: Valentýnský turnaj Karviná

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Lekki OliverBenjamínci92.162
Vaculík JiříBenjamínci92.131

15.02.2020: VC Zlín

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Weissman LukášMladší žáci12-132
Jančíková MonikaMladší žáci111.505
Jež MartinBenjamínci101.212
Klepáč VáclavMladší žáci121.212
Ramík VojtěchStarší žáci131.212
Ruprecht MatějBenjamínci101.243
Rusňák AdamMladší žáci111.454
Tragan OliverMladší žáci111.505
Danková AmálieMladší žáci122.131
Ramíková AndreaMladší žáci112.131

15.02.2020: VC Zlín opakovaný start

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Klepáč VáclavMladší žáci122.100

08.02.2020: Slezský pohár Opava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Lekki OliverBenjamínci9-40
Jančíková MonikaMladší žáci111.352
Pěnkava PetrMladší žáci121.953
Ramík VojtěchStarší žáci131.352
Ramíková AndreaMladší žáci111.352
Ruprecht MatějBenjamínci101.1104
Tragan OliverMladší žáci111.855
Klepáč VáclavMladší žáci122.201
Danková AmálieMladší žáci123.100
Jež MartinBenjamínci103.251
Křivá KarolínaBenjamínci93.202
Davídková AdélaStarší žáci134.30
Kurka VilémMladší žáci124.81
Křivý PavelMladší žáci125.452
Pollák JanStarší žáci135.301
Rusňák AdamMladší žáci115.452
Weissman LukášMladší žáci125.301
Bortel VojtěchMladší žáci127.553

02.02.2020: Judo Camp Olomouc Č.Třebová Bratislava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraDorost16-450

01.02.2020: VC Žilina

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Ruprecht MatějBenjamínci101.454
Klepáč VáclavMladší žáci122.252
Kubíček AntonínBenjamínci102.252
Ramíková AndreaMladší žáci112.303
Jančíková MonikaMladší žáci113.151
Jež MartinBenjamínci103.100

25.01.2020: Pohár olympijských nadějí Olomouc

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kapsia StanislavDorost16-40
Kapsia VáclavDorost16-40
Kočí IvetaDorost16-40
Zicho AlešDorost165.201
Kalenská BarboraDorost167.242
Kubíček LuděkJunioři187.141

25.01.2020: Pohár olympijských nadějí Olomouc opakovaný start

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraDorost163.352

18.01.2020: Kvalifikace dorostenecké ligy

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Zicho AlešDorost163.552

18.01.2020: VC Česká Třebová

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kapsia StanislavDorost16-40
Kapsia VáclavDorost16-40
Kočí IvetaDorost16-40
Rusňák AdamMladší žáci11-40
Ramík VojtěchStarší žáci131.454
Jančíková MonikaMladší žáci113.703
Klepáč VáclavMladší žáci123.202
Ramíková AndreaMladší žáci113.151
Tragan OliverMladší žáci113.552
Bortel VojtěchMladší žáci125.452
Danková AmálieMladší žáci125.301
Zicho AlešDorost165.201
Davídková AdélaStarší žáci137.251
Kalenská BarboraDorost167.242
Kubíček LuděkJunioři187.141

18.01.2020: Zimní turnaj Vsetín

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kováč AdamMladší žáci11-40
Jež MartinBenjamínci101.243
Kubíček AntonínBenjamínci101.212
Lekki OliverBenjamínci91.243
Ramíková AndreaMladší žáci111.274
Ruprecht MatějBenjamínci101.243
Tragan OliverMladší žáci111.505
Dobešová LucieBenjamínci102.100
Klepáč VáclavMladší žáci122.193
Kurka VilémMladší žáci122.100
Rusňák AdamMladší žáci112.252
Jančíková MonikaMladší žáci113.202
Pěnkava PetrMladší žáci123.554
Stonišová KarolínaBenjamínci93.81
Ivančevič NikolinaBenjamínci94.30
Kochová KateřinaMladší žáci114.30
Weissman LukášMladší žáci125.403
Kohut OliverMladší žáci119.141

11.01.2020: MT Bielsko Biała

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci12-30
Jež MartinBenjamínci10-30
Klepáč VáclavMladší žáci12-30
Ramík VojtěchStarší žáci13-242
Ruprecht MatějBenjamínci10-81
Švrčková DenisaStarší žáci13-30
Tragan OliverMladší žáci11-444
Jančíková MonikaMladší žáci111.754
Davídková AdélaStarší žáci132.252
Stonišová KarolínaBenjamínci92.150
Rusňák AdamMladší žáci113.554
Lekki OliverBenjamínci95.302

01.01.2020: Pohár starosty Dobré 2019

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Mandys JakubStarší žáci14-40
Bortel OndřejDorost151.403
Davídková AdélaStarší žáci131.352
Jančíková MonikaMladší žáci111.1104
Jež MartinBenjamínci101.754
Kalenská BarboraDorost161.352
Klepáč VáclavMladší žáci121.403
Kočí IvetaDorost161.454
Křivá KarolínaBenjamínci91.352
Kubíček LuděkJunioři181.653
Lekki OliverBenjamínci91.653
Menšík OndřejStarší žáci141.352
Pavlas TomášJunioři181.754
Ramík VojtěchStarší žáci131.403
Rusňák AdamMladší žáci111.855
Bortel VojtěchMladší žáci122.252
Dedková VanesaBenjamínci92.201
Gajda VojtěchMladší žáci122.252
Kubíček AntonínBenjamínci102.654
Ochman AntonínMladší žáci112.303
Schenková MarieBenjamínci92.201
Švrčková DenisaStarší žáci132.201
Zbochová AnetaBenjamínci82.201
Bařinová AliceBenjamínci103.202
Čuda JakubBenjamínci93.100
Danková AmálieMladší žáci123.100
Franek EduardMladší žáci123.251
Ivančevič NikolinaBenjamínci93.100
Kapsia VáclavDorost163.251
Kochová KateřinaMladší žáci113.100
Matzner PavelMladší žáci113.202
Pastor AntonínBenjamínci93.100
Pastor AntonínBenjamínci93.100
Pěnkava PetrMladší žáci123.352
Ruprecht MatějBenjamínci103.453
Stonišová KarolínaBenjamínci93.352
Tragan OliverMladší žáci113.552
Vaculík JiříBenjamínci93.202
Dobešová LucieBenjamínci104.81
Lajgot DavidBenjamínci64.81
Pastorová BarboraStarší žáci134.30
Dohnal DominikMladší žáci125.100
Foldyna OndřejBenjamínci105.30
Franek RobinStarší žáci135.100
Janík TomášBenjamínci95.100
Kapsia StanislavDorost165.201
Ochman MatyášJunioři185.100
Ochman ŠimonStarší žáci145.100
Vala AlexBenjamínci75.30
Vašut JanMladší žáci115.100
Žálková MagdalénaStarší žáci145.81
Zlý DanielDorost155.201
Bařina OndřejMladší žáci117.40
Gajda JanStarší žáci147.100
Kohut OliverMladší žáci117.251
Šimík ZdeněkMladší žáci127.100
Weissman LukášMladší žáci127.100
Kubačák FrantišekBenjamínci109.40

01.01.2020: Pohár starosty Dobré 2019 Asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Gregušová SimonaJunioři19-150
Hronek VojtěchJunioři18-150
Jandek JakubStarší žáci14-150
Kalenská BarboraDorost16-150
Kapsia StanislavDorost16-150
Kapsia VáclavDorost16-150
Kisza KamilJunioři19-150
Kubíček LuděkJunioři18-150
Kubíčková EliškaDorost17-150
Kubíčková KarolínaJunioři19-150
Pavlas TomášJunioři18-150

01.01.2020: Pohár starosty Dobré 2019 Asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci12-100
Davídková AdélaStarší žáci13-100
Dohnal DominikMladší žáci12-100
Franek RobinStarší žáci13-100
Jančíková MonikaMladší žáci11-100
Jež MartinBenjamínci10-100
Kohut OliverMladší žáci11-100
Ochman AntonínMladší žáci11-100
Ramík VojtěchStarší žáci13-100
Ruprecht MatějBenjamínci10-100
Rusňák AdamMladší žáci11-100
Tragan OliverMladší žáci11-100
Weissman LukášMladší žáci12-100
Žálková MagdalénaStarší žáci14-100

01.01.2020: Pohár starosty Dobré 2019 opakovaný start

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bortel OndřejDorost153.251

01.12.2019: VC Bielsko-Biała

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci101.1255
Ramík VojtěchMladší žáci122.803
Rusňák AdamBenjamínci102.553
Tragan OliverBenjamínci102.1103
Ruprecht MatějBenjamínci93.703

30.11.2019: VC MohelniceII

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci101.754
Jež MartinBenjamínci91.352
Ramík VojtěchMladší žáci121.653
Rusňák AdamBenjamínci101.653
Tragan OliverBenjamínci101.352

30.11.2019: VC Myslowice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Tragan OliverBenjamínci101.1104
Jež MartinBenjamínci93.703

29.11.2019: Ukázky MŠ Lískovec

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jež MartinBenjamínci9-150
Kubíček AntonínBenjamínci9-150
Weissman LukášMladší žáci11-150

Kalendář akcí

<< Listopad 2020 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7
1112131415
16171819202122
232425262729
30      

Sponzoři

Banner
Banner
Banner
Banner

SKP na facebooku